Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/agrins/domains/agrinsystems.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2159

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/agrins/domains/agrinsystems.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2163

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/agrins/domains/agrinsystems.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2810
درباره ما - توسعه سامانه‌های آگرین

درباره ما

به سایت خوش آمدید

شرکت توسعه سامانه‌های آگرین فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱  با شعار ارائه راهکارهائی برای هوشمندانه زیستن  و با هدف تولید نرم افزار‌های نوین با استفاده از تکنولوژی‌های متفاوت و روز دنیا شروع کرد این شرکت در دو حوزه تخصصی به صورت موازی در حال فعالیت است از یک سو تولید نرم‌افزار‌های مورد نیاز بازار در حوزه مالی، مدیریتی و از سوی دیگر تولید نرم‌افزار‌ها و سخت‌افزار‌های اختصاصی مبتنی بر تکنولوژی‌های روز دنیا که این شرکت را از دیگر‌شرکت فعال در این حوزه متفاوت کرده است، توسعه سامانه‌های آگرین با در دست داشتن نیرو‌های متخصص و پویا در صنعت تکنولوژی توانسته است افتخارات زیادی در ایران و در خارج از کشور بدست آورده و محصولات متفاوتی را به بازار معرفی کند.

مشتریان ما درباره ما چه می گویند

  • یکی از مشکلات عمده سیستم‌های نرم‌افزار مالی عدم تمرکز بر روی  گزارش‌گیری تخصصی جهت اتخاذ تصمیمات مدیریتی در سطوح شرکتی بود که نرم‌افزار چابک این مشکل رو برای من حل کرد

    جناب آقای حسین موذنپدیده‌های مجازی
  • کنترل فعالیت کارکنان بخش مالی یکی از نکات مورد توجه بنده بعنوان مدیریت عامل شرکت بود که در نرم افزار چابک به خوبی می توان از این امکان بهره مند شد.

    سر‌کار خانم نوبریمدیریت عامل تجهیز گستر

دلایل برتری ما

چشم انداز شرکت از همان ابتدا بر این اساس بود که “چگونه با استفاده از تکنولوژی نرم‌افزاری و سخت افزاری تاثیر مثبتی در زندگی افراد و پیش‌برد اهداف سازمان‌ها داشته باشیم”. این شرکت در حال حاضر با تلاش هر چه بیشتر برای رسیدن به این امر تلاش می‌کند و سعی بر آن دارد تا بتواند سهم مناسبی از بازار در حوزه مالی و مدیریتی در اذان خود کرده و همچنین با ارائه راهکار‌های نوین در صنایع مختلف تغییر چشمگیری در حوزه استفاده از تکنولوژی در سازمان‌ها داشته باشد.

ماموریتی که این شرکت را پایدار نگاه داشته در اولیت کسب رضایت مشتریان از طریق تولید و ارائه خدمات و ایجاد ارزش افزوده با راهکارهای خلاقانه و همچنین  صداقت و امانت داری و پایبندی به ارزش های اخلاقی میباشد

این یک نمونه متن برای پر کردن این قسمت است. لطفا توجهی نکنید. این یک نمونه متن برای پر کردن این قسمت است. لطفا توجهی نکنید. این یک نمونه متن برای پر کردن این قسمت است. لطفا توجهی نکنید. این یک نمونه متن برای پر کردن این قسمت است. لطفا توجهی نکنید. این یک نمونه متن برای پر کردن این قسمت است. لطفا توجهی نکنید. این یک نمونه متن برای پر کردن این قسمت است. لطفا توجهی نکنید.

اطلاعات بیشتر درباره ما

ما که هستیم؟

توسعه سامانه‌های آگرین مجموعه‌ای از نیروهای انسانی جوان، پویا و فعال در حوزه تحقیق، تولید و توسعه نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی با تجارب کاری بسیار موفق می‌باشند.

ما چه‌ کارهایی انجام می‌دهیم؟

فعالیت اصلی این تیم بررسی و نیاز‌های مشتریان در حوزه نرم‌افزار های مالی و مدیریت همچنین ارائه مشاوره تخصصی در این حوزه میباشد، ارائه راهکارهای فنی و تخصصی نرم‌افزار از اهداف اصلی این تیم به مشتریان خود میباشد.

فعالیت این شرکت

فعالیت تخصصی این گروه شامل طراحی، تولید، توسعه، مشاوره، طراحی ساختار و فرآیند اداری و مدیریتی در سازمان‌ها و ارگانها می‌باشد.

پروژه‌های این شرکت

محصولات بسیاری توسط این شرکت با نام‌های تجاری متفاوتی تولید شده است علاوه بر محصولات نرم‌افزار مالی، سیستم مدیریت پخش، سیستم مدیریت مکاتبات، سیستم مدیریت ارتباط با مشتری، بازی‌های مبتنی بر تلفن‌های هوشمند، نرم‌افزارهای تکنولوژی مبتنی بر وافعیت افزوده و واقعیت مجازی از محصولات ارائه شده توسط این شرکت میباشد.

تجارب دپارتمان نرم‌افزار‌های تجاری

تحلیل و توسعه فرآیند‌های اداری : 80%
توسعه نرم‌افزارهای ویندوزی: 90%
توسعه نرم‌افزار‌های سیستم عامل مک: 40%
توسعه نرم‌افزار‌های تحت وب: 80%
توسعه نرم‌افزار‌های موبایل: 70%

edgedoll.com

لطفا ایمیل خود را بررسی کنید.