Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/agrins/domains/agrinsystems.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2159

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/agrins/domains/agrinsystems.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2163

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/agrins/domains/agrinsystems.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2810
معرفی حسابداری چابک - توسعه سامانه‌های آگرین

خدمات و مهارت ها

خدمات ما

آنچه تیم حسابداری چابک برای مشتریان خود فراهم می آورد.

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

نرم افزار چابک محیطی بسیار مناسب و کاربرپسند را فراهم نموده است. طراحی گرافیکی ساده و جذاب در جهت سهولت کاربری و انعطاف پذیری زیرساخت سبب می گردد تا کار با محیط نرم افزار برای کاربران و مدیر سیستم جذاب و آسان باشد.

 

مدیریت فرآیندها

مدیریت فرآیندها

نرم افزار چابک با رویکرد فرآیند محور و با ایجاد ابزارهایی قدرتمند، روال های جاری را پیاده سازی و گردش لازم را روی آنها انجام می دهد. همچنین تعیین وضعیت اسناد در نرم افزار، به صورت پویا و به آسانی امکان پذیر است.

تکنولوژی

تکنولوژی

نرم افزار چابک با به کارگیری آخرین تکنولوژی ها در تحلیل و طراحی زیر سیستم ها و نیز پیاده سازی فرم و بانک اطلاعاتی نسل جدیدی از نرم افزارهای حسابداری را به دنیای کسب و کار معرفی می کند.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

حضور در شبکه های اجتماعی سبب می شود تا با استفاده از به اشتراک گذاری داده و دریافت بازخورد استفاده کنندگان، تیم چابک ارتباط به روز و نزدیک با مشتریان داشته و عملکرد خود را پایش نماید.

تلفن همراه

تلفن همراه

هدف نهایی تولید نرم افزار چابک ورود به بازار شرکت های بازرگانی و در نهایت ارایه نسخه ای کاربردی از یک داشبورد مدیریتی با امکان استفاده از هوش تجاری و همگام سازی نرم افزار با تکنولوژی های تحت وب و موبایلی باشد.

رعایت استانداردها

رعایت استانداردها

هدف صورتهای مالی که بر مبنای استانداردهای حسابداری تهیه می‌شود، آماده سازی اطلاعاتی پیرامون مسائل مالی واحد تجاری است. نرم افزار چابک با ایجاد زیرساختی منعطف، این توانایی را داراست که علاوه بر رعایت استانداردها، نیازهای سفارشی سازمان را نیز اعمال نماید.

 

 

پشتیبانی

پشتیبانی

تیم چابک به خوبی می داند که بسیاری از مشتریان با مشاهده پشتیبانی ضعیف و به روز رسانی در فواصل زمانی چند ساله استفاده از محصولی را کنار گذاشته و محصول دیگری را جایگزین نمودند.

مشاوره

مشاوره

مدیر هر بنگاه کسب و کار اگر اطلاعات کافی و درست از نحوه ی اداره ی امور مالی خویش داشته باشد می تواند به راحتی تعیین کند که هزینه ها باید در کدام بخش افزایش و در چه شرایطی کاهش یابند.

مدیریت درست حساب‌ها با چابک

با ما خاص شوید

آنچه از یک نرم افزار قدرتمند انتظار دارید

مدیریت امور مالی در ساختاری قدرتمند و منعطف

مدیران واحدهای اقتصادی به منظور تصمیم گیری های صحیح و مناسب، نیاز به ثبت و کنترل های دقیق و موثر اطلاعات دارند تا به گزارشات به موقع مالی دست یابند. همچنین به علت تغییرات سریع و گسترده در کسب و کار، نیاز به تغییرات استراتژیک و عملیاتی در سازمان وجود دارد که تنها ساختاری قدرتمند و منعطف پاسخگوی این نیازمندی ها می باشد.

محیطی ساده و کاربر پسند

نرم افزار چابک محیطی مناسب و کاربرپسند را فراهم نموده است. طراحی گرافیکی ساده و جذاب در جهت سهولت کاربری و انعطاف پذیری زیرساخت سبب می گردد تا کار با نرم افزار برای کاربران و مدیر سیستم آسان باشد.طراحی فرم ها و جداول به گونه ای صورت گرفته که با توجه به نیاز کاربر می تواند توسط نیروی استقرار تغییر یابد و به روزرسانی شود.

مشاهده تاریخچه فعالیت های کاربران

مدیران واحد اقتصادی می توانند روزانه و در هر لحظه، از اقدامات و فعالیت های انجام شده توسط کاربران سیستم خود مطلع شوند. . این امر امکان برنامه‌ریزی دقیق جهت انجام امور روزانه را به‌ سادگی برای مدیران فراهم می نماید، همچنین مدیران می توانند بخش های پرکار و پر بازده را از دیگر بخش ها تفکیک کرده و ارزش گزاری نمایند.

تعریف دسترسی در سطوح مختلف

در نرم افزار چابک امنیت اطلاعات و سطوح دسترسی کاربران سیستم به دقت مورد توجه قرار گرفته است. تعریف گروه های کاربری جهت ایجاد دسترسی به صورت گروهی، تعریف دسترسی جهت مشاهده، ویرایش، افزودن و حذف هر سند، تعریف دسترسی های ویژه برای مدیر سیستم از قابلیت های این بخش می باشد.

جداول اطلاعاتی با قابلیت های منحصر به فرد

نرم افزار چابک به منظور مشاهده اطلاعات که به خوبی پاسخگوی نیازهای کاربران باشد، امکانات منحصر بفردی را ایجاد نموده است. جداول اطلاعاتی در همه بخش های نرم افزار دارای قابلیت های حذف و جابجایی ستون ها، تغییر عناوین ستون ها، گروه بندی، فیلتر کردن اطلاعات، مرتب کردن اطلاعات بر اساس چند ستون، نمایش جمع ردیف ها و … می باشند.

رعایت استانداردها با قابلیت سفارشی سازی

هدف صورتهای مالی که بر مبنای استانداردهای حسابداری تهیه می‌شود، آماده سازی اطلاعاتی پیرامون وضعیت مالی، عملکرد مالی و انعطاف پذیری مالی واحد تجاری است. نرم افزار چابک با ایجاد زیرساختی منعطف، با توجه به فعالیت های هر واحد اقتصادی، این توانایی را داراست که علاوه بر رعایت استانداردها، نیازهای سفارشی سازمان را نیز اعمال نماید.

تعریف جریان کاری و تعیین وضعیت اسناد

نرم افزار با رویکرد فرآیند محور و با ایجاد ابزارهایی قدرتمند، روال های جاری را پیاده سازی و گردش لازم را روی آنها انجام می دهد. همچنین تعیین وضعیت اسناد در نرم افزار، به صورت پویا و به آسانی امکان پذیر است.به این ترتیب سلسله مراتبی که بر روی یک سند یا درخواست صورت پذیرفته است به طور دقیق ذخیره شده و قابل پیگیری می باشد.

گفتگو و ثبت یادداشت در اسناد

در سیستم حسابداری نیاز به ثبت توضیحات و گفتگو پیرامون اطلاعات مندرج در برخی اسناد ضروری به نظر می رسد. همچنین ممکن است همراه یک سند لازم باشد فایل هایی ذخیره شوند.نرم افزار چابک جهت رفع این نیاز، امکان ثبت یادداشت و  الصاق فایل و همچنین ثبت گفتگو پیرامون هر یک از اسناد ثبت شده در سیستم را به کاربران ارائه می نماید.

راهنمای کامل استفاده از نرم افزار

نرم افزار دارای یک کتابچه راهنمای همیشه در دسترس است که در آن نحوه کار بخش های مختلف آموزش داده می شود. در هر قسمت تنها با یک کلیک، می ‌توانید راهنمای مربوط به آن را ملاحظه نمایید. همچنین در بخش های تخصصی که نیاز به دانش حسابداری و تسلط بر امور مالی می باشد امکان استفاده از فیلم های آموزشی در وب سایت فراهم شده است.

ارائه داشبوردهای مدیریتی

نرم افزار چابک با ارائه داشبوردهای مدیریتی طریق شناسایی و بکارگیری شاخصهای کلیدی، وضعیت عملکرد مالی را با نمایش اعداد و نمودارهای گرافیکی به سادگی نمایش می دهد، به این ترتیب مدیران می توانند، عملکرد سازمان را مشاهده و وضعیت آن را نسبت به چشم اندازهای کوتاه مدت و بلند مدت بررسی نموده و تصمیمات کلیدی خود را اتخاذ نمایند.

دیدگاه های مشتریان

  • کنترل فعالیت کارکنان بخش مالی یکی از نکات مورد توجه بنده بعنوان مدیریت عامل شرکت بود که در نرم افزار چابک به خوبی می توان از این امکان بهره مند شد.

    سر‌کار خانم نوبریمدیریت عامل تجهیز گستر
  • یکی از مشکلات عمده سیستم‌های نرم‌افزار مالی عدم تمرکز بر روی  گزارش‌گیری تخصصی جهت اتخاذ تصمیمات مدیریتی در سطوح شرکتی بود که نرم‌افزار چابک این مشکل رو برای من حل کرد

    جناب آقای حسین موذنپدیده‌های مجازی

edgedoll.com

لطفا ایمیل خود را بررسی کنید.